فروشگاه اینترنتی های مال

های مال با بیش از دو سال تجربه در زمینه فروش کالا به همراه همراهان همیشگی خود و پایبندی به اصل رضایت مشتری توانسه است جایگاه مناسبی را در بازار خرده فروشی آنلاین کشور بدست آورد. زمانی که وارد های مال می شوید ، هر آنچه که میبینید کالاهای اصل با ضمانت ۷ روز تعویض بی قید و شرط کالاوما می باشد (گارانتی ۷ روزه فارغ از گارانتی اصلی کالا است). کالاها در های مال در بیش از ۴۰۰ دسته کالایی قرار دارند که هر روز بر تنوع آن ها اضافه میشود. تمامی دسته بندی ها شامل برندهای معتبر ایران و جهان هستند که به صورت اورجینال ارائه میشوند. تضمین بهترین قیمت ، ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان به سراسر ایران را نیز به خدمات کالاوما اضافه کنید. تمام موارد گفته شده ، تنها برای رضایت شماست. یه خرید لذت بخش با های مال

اهدای موقت سایت به مهدکودک به مدت ۶۰ روز

فروشگاه اینترنتی های مال، به صورت موقت تمامی سیستم فروش و امکانات ایجاد شده این فروشگاه را جهت برگزاری فروشگاه اینترنتی سال نو مهدکودک البیس فراهیان تقدیم می کند لذا تمامی سود حاصل از این فروش متعلق به مهد کودک البیس فراهیان می باشد. و شرایط ارسال سفارشات براساس شرایط تعیین شده توسط انجمن اولیا و مربیان این مدرسه به صورت ارسال به تمامی نقاط تهران با هزینه ۲۰ هزار تومان می باشد. و در صورتی که کالای مورد تایید خریدار قرار نگرفت می تواند کالای مورد نظر را ظرف مدت ۲ روز به مدرسته تحویل و وجه به حساب شخص بعد از حداکثر دو روز عودت می گردد.

لازم به ذکر است در صورتی که بسته بندی کالا و یا تغییری در شکل ظاهری آن بوجود آمده باشد انجمن اولیا و مربیان این مدرسه مسولیت برگشت کالا را بر عهده نخواهند گرفت.

این فروشگاه از تاریخ اول دیماه سال ۹۹ تا اول اسفند سال ۹۹ در اختیار مدرسه می باشد.

فروشگاه اینترنتی مهد کودک ارامنه البیس فراهیان، مرکز خرید 
تمامی حقوق این سایت متعلق فروشگاه اینترنتی هایمال می باشد.
Copyright © 2019 Haymall.com